Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Березня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Засідання оргкомітету райдержадміністрації

16 Грудня 2015 р.

17 грудня перший заступник голови Могилів – Подільської райдержадміністрації Григоренко С.В. провів засідання організаційного комітету з числа керівників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, які відповідають за організацію та  проведення Дня Святого Миколая та Новорічних  і Різдвяних свят для дітей у Могилів-Подільському районі.

 Відповідно розпорядження голови райдержадміністрації 17 та 24 грудня 2016 року в РБК «Дружба» відбудуться дитячі  культурно-мистецькі заходи.

На засіданні обговорено питання забезпечення організованої доставки учасників районних свят до місця проведення свят,  сценарії свят з залученням дитячих творчих колективів та святкові Новорічні і Різдвяні програми в населених пунктах району за участю професійних і самодіяльних колективів культури та мистецтва.

За рахунок державного бюджету до Дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят, виділено кошти для придбання новорічних і різдвяних подарунків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей та будинків сімейного типу, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишились без догляду, дітей, які перебувають в складних життєвих умовах, дітей учасників АТО та демобілізованих, дітей-переселенців з АТО.  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  буде вручено  «іменні» стипендії районної державної адміністрації та районної ради студентам з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 


Державні інформаційні ресурси