Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
19 Червня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

Відбулася звітно-виборна конференція обласної Ради організації ветеранів України

17 Грудня 2015 р.

Голова районої організації ветеранів України Петро Кубаль взяв участь у звітно-виборній конференції обласної Ради організації ветеранів України.

В обласній федерації профспілок, 16 грудня, обласна Рада організації ветеранів України провела VІІІ звітно-виборну конференцію. В роботі конференції взяли участь народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник голови Ради організації ветеранів України Ангеліна Моісеєва, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.

Зі звітом про здійснену роботу громадської організації з 2011 по 2015 рік, під час свого головування, виступив керівник ветеранської організації Леонід Копецький. За його словами в області мешкає 61,2 тис. ветеранів війни. Зокрема, інвалідів війни - більше п’яти тисяч, учасників бойових дій – більше 12 тисяч, учасників війни – 32,6 тис. чоловік, членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни – 11,4 тис. чоловік.

«Громадська організація спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування спрямовувала діяльність первинних, районних, міських організацій ветеранів на вирішення питань соціального захисту ветеранів, пенсіонерів, надання матеріальної підтримки та допомоги учасникам АТО, координувала діяльність по патріотичного виховання молоді, вивчала, узагальнювала та впроваджувала у життя форми і методи статутної діяльності, поширювала позитивного досвіду ветеранських організацій, здійснювала навчання ветеранського активу» - відзначив у виступі Леонід Копецький. Він також навів приклад позитивного досвіду ряду ветеранських організацій, зокрема: Липовецької, Літинської, Шаргородської, Могилів-Подільської, Жмеринської, Бершадської, Хмільницької, Ямпільської, Немирівської районних, Могилів-Подільської та Хмільницької міських.

Враховуючи непрості соціально-економічні умови, в яких проживають ветерани та пенсіонери, конференція як пріоритетне завдання, визначила більше уваги приділяти соціальному захисту ветеранів, що передбачено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». В першу чергу медичному, пенсійному, житлово-комунальному, торгівельному, транспортному обслуговуванню пільгових категорій населення.

З метою вдосконалення організаційного та зміцнення кадрового потенціалів конференція запропонувала оголосити на ветеранському просторі Вінниччини 2016-17 роки конкурс-огляд на кращу первинну, районну, міську організацію з підведенням підсумків у жовтні 2016 року до Дня ветерана України та березні 2017 року, з відповідним заохоченням переможців.

Заслухавши всі питання порядку денного делегати конференції обрали раду ветеранів у складі 68 чоловік, ревізійну комісію та визначили делегатів, які візьмуть участь у VІІ Всеукраїнському з’їзді ветеранів, який відбудеться в березні 2016 року.

По завершенню конференції за участю її делегатів проведено пленум ради ветеранів, на якому головою Вінницької обласної організації шляхом відкритого голосування переобрано Леоніда Копецького, його першим заступником – Павла Муренка, заступником - Лідію Балаканову.

Активістам ветеранського руху директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк вручила подяки обласної державної адміністрації та обласної Ради.

 


Державні інформаційні ресурси