Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
03 Грудня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

ВІДБУЛАСЯ ШОСТА МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

01 Листопада 2017 р.

27-28 жовтня 2017 року відбулася шоста Могилів-Подільська науково-краєзнавча конференція, в якій взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко.

Конференція відбулася за сприяння Могилів-Подільської районної державної адміністрації, районної ради, Центру дослідження історії Поділля, Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті імені І. Огієнка, Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського, Вінницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Державного архіву Вінницької області.

Серед учасників науково-краєзнавчої конференції були такі науковці як доктор історичних наук Лев Баженов та доктор історичних наук Сергій Гальчак. Також брали участь місцеві краєзнавці Анатолій Бойта із Кричанівки та Володимир Колесник з Бронниці.

Валерій Войтович організатор та учасник шостої Могилів-Подільської науково-краєзнавчої конференції коментуючи захід зазначив: «Завдяки нашому відділу культури і зокрема бібліотечним працівникам району ми маємо топоніми, мікротопоніміку і гідроніми описані в 24 населених пунктах Могилів-Подільського району. Всі вони відображені в наших конференціях. В майбутньому плануємо вивчати цей напрямок далі. Також вже розпочалася робота з вивчення історії сіл. Зрозуміло що повноцінної картини історії сіл ми не матимемо, тому що не має таких спеціалістів, але окремі періоди з історії сіл, або певні напрямки діяльності діячів, які вийшли з того чи іншого села у нас вже є. Якщо навести приклади, то це такі села, як Озаринці, Бронниця. Є певні зачатки роботи в Серебрії і Серебринці», - зазначив Валерій Васильович.

Матеріали шостої Могилів-Подільської науково-краєзнавчої конференції надруковані у збірнику, який матимуть можливість придбати як бібліотекарі нашого району, так і вчителі історії та краєзнавці. 


Державні інформаційні ресурси