Могилів-Подільська районна державна адміністрація
офіційний сайт
09 Грудня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Ваші діти, ваші рідні віддали своє життя у цій війні - заради України,- Сергій Борзов вручив родинам восьми загиблих нацгвардійців із Вінниччини ордени «За мужність»

22 Листопада 2022 р.

Сьогодні, 22 листопада, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, разом із командиром В/Ч 3008 полковником Володимиром Джулою, вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам загиблих нацгвардійців із Вінниччини.

Високі державні нагороди присвоєно Указами Президента України вісьмом військовослужбовцям - вінничанам (посмертно) -  за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі.

 «Ніщо вам не замінить рідну людину… дитину, чоловіка, тата,- звернувся до родин загиблих військовослужбовців Начальник ОВА .- Від імені усіх жителів області, усіх жителів України хочу подякувати за те, що українці мають змогу залишатись вдома. Ваші діти, ваші рідні віддали своє життя у цій війні. Заради України. Ми не маємо права забувати тих, які пішли на цю війну. І вона ще не закінчилась…Вічна пам’ять Героям!

Нагороди отримали рідні загиблих Героїв - батьки, дружини, діти:

Вишневого Мирослава Миколайовича, молодшого сержанта

Колмикова Романа Юрійовича, солдата

Олійника Віталія Івановича, молодшого сержанта

Ком’якова Владислава Валерійовича, старшого солдата

Лановенка Миколу Андрійовича, майстер-сержанта

Мариніча Василя Сергійовича, молодшого сержанта

Іваннікова Володимира Анатолійовича, лейтенанта

Лясового Леоніда Валерійовича, лейтенанта медичної служби.

У такі хвилини і дорослим важко стримувати сльози…Родини наших Героїв не залишаться поза увагою військового керівництва та матимуть підтримку обласної військової  адміністрації.

Сум, біль непоправної втрати, але й гордість за своїх героїчних батьків понесуть із собою крізь життя тринадцятирічна  Марія і семирічний Максим.. Вони - найменші з тих, хто отримував сьогодні нагороди за татусів.

Це їм жити у вільній відбудованій Україні і нести в серці вогонь, що передали їм найрідніші.

Україна переможе!


Державні інформаційні ресурси