09 Лютого 2023 р.

В РВА відбувся третій етап навчань з органами управління та силами цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

24 Листопада 2022 р.

Сьогодні, за дорученням начальника районної військової адміністрації Юрія ЯЦУКА, його заступник Володимир РУБАНСЬКИЙ провів третій етап навчань з органами управління та силами цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у випадку загрози або виникнення надзвичайної ситуації, що призвела до радіоактивного забруднення території області та району».

У навчанні залучено територіальні громади району, як субланки районної ланки територіальної підсистеми.

На підставі пропозицій учасників засідання відпрацьовується проект рішення начальника районної військової адміністрації щодо реагування на ситуацію, відповідно до задуму. Навчання триває.