07 Серпня 2022 р.

Упорядкування документів архівним відділом райдержадміністрації

05 Серпня 2022 р.

Діяльність районних державних адміністрацій є ключовим напрямком державного управління на місцевому рівні. Документування їх діяльності та передавання документів для архівного зберігання,  в силу їх важливості і для держави, і для громадян, є незаперечною необхідністю, яка актуалізована наслідками адміністративно-територіальної реформи.

Протягом цього тижня головним спеціалістом архівного відділу -  Світланою Хомяк завершено упорядкування документів Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, яка припинена шляхом приєднання до Могилів-Подільської районної державної адміністрації. Після схвалення описів Державним архівом Вінницької області документи будуть прийняті на державне зберігання та поповнять Національний архівний фонд України.