Могилів-Подільська районна державна адміністрація
офіційний сайт
09 Грудня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

«Україна соборна. Разом до Перемоги» - під таким гаслом відбулося відзначення Дня Соборності на Могилів-Подільщині

23 Січня 2023 р.

З нагоди відзначення 105-ї річниці Дня Соборності України сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Урочистості відбулися під гаслом: «Україна соборна. Разом до Перемоги». У заході взяли участь начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук, його заступник Світлана Антонюк, керівник апарату районної військової адміністрації Майя Косенко.

22 січня українці відзначають одне із головних національних свят – День Соборності України, день здійснення української мрії про єдність, свободу та незалежність, адже понад 100 років тому, було проголошено Акт Злуки – акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу.

«Від 2014 року Україна бореться за територіальну цілісність і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські регіони. Але всі захоплені території обов’язково будуть звільнені і Україна буде цілісною. Вертаємо своє. Соборність – мета перемоги» - зазначив Юрій Яцук.

Під час заходу присутні схилили голови перед пам’яттю про загиблих за нашу Соборність та вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.


Державні інформаційні ресурси