Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
13 Грудня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

У Могилів-Подільському районі розробляють "соціальні паспорти" потреб усіх учасників АТО та їх сімей.

05 Квітня 2016 р.

Про це повідомила директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Антонюк під час засідання оргкомітету, який провела заступник голови райдержадміністрації Людмила Пріян.

"Забезпечення організації системної роботи,  доступності соціальних послуг та вивчення 100% потреб учасників АТО в районі стало можливим там, де працюють фахівці із соціальної роботи. Це Вендичанська, Юрківецька, Слободо-Яришівська, Слідянська, Кукавська, Серебринецька, Ярузька, Мервинецька, Пилипівська, Жеребилівська територіальні громади. В цілому в районі "соціальні паспорти" потреб бійців складено на 80%., у тому числі -100% демобілізованих учасників АТО»- сказала Світлана Антонюк.

За її словами, "соціальний паспорт" працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді заповнюється тільки з виїздом на місце, а не просто десь при зустрічі з демобілізованим учасником АТО. Вписуються не лише особисті проблеми учасника АТО, але й членів його сім'ї. У "соціальних паспортах" визначено все: проблеми працевлаштування, житлові та земельні питання, оздоровлення дітей, влаштування дітей до закладів освіти, психологічна і правова допомога.

За результатами визначених потреб ЦСССДМ здійснюється надання соціальних послуг в межах повноважень та переадресація до відповідних закладів, установ та організацій. Крім того, працівники центру надають інформаційні буклети «Пільги, права та гарантії для учасників бойових дій», « Поради психологів сім’ям учасників АТО». За потреби подаються матеріали на розгляд засідань дорадчих органів, які координують надання допомоги сім’ям, даної категорії.


Державні інформаційні ресурси