Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
21 Квітня 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Створення і функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних команд у територіальних громадах району обговорили на сьогоднішній нараді

03 Квітня 2024 р.

За дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук сьогодні провів робочу нараду з питань створення і функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних команд у територіальних громадах Могилів-Подільського району.

У засіданні взяли участь: заступник начальника РВА Володимир Рубанський, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Олег Сторожук, начальник Могилів-Подільського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області, майор служби цивільного захисту Олег Дабіжа, представники РТЦК та СП, поліції, голови та профільні заступники голів територіальних громад району.

Полковник служби цивільного захисту Олег Сторожук зосередив увагу присутніх на заходах ГУ ДСНС України у Вінницькій області щодо розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони на території Вінницької області.

У Могилів-Подільському районі функціонує 7 пожежно-рятувальних підрозділів, з них 4 підрозділи ДПРЧ, 2 МПО та 1 підрозділ ДПО.

Присутні розглянули питання функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони і добровільних пожежних команд на Могилів-Подільщині, зокрема, у Бабчинецькій громаді, а також перспективи розвитку місцевої (добровільної) пожежної охорони у інших громадах.

Обговорили алгоритм заходів, необхідних для найскорішого створення розгалуженої мережі МПО в районі.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області


Державні інформаційні ресурси