Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
22 Квітня 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Спільна прикордонно-митна оглядова група виявила анаболітичні препарати

17 Грудня 2015 р.

Прикордонники Могилів-Подільського загону, володіючи певною оперативною інформацією про можливе приховане ввезення товарів в Україну, здійснили огляд пасажирського автобуса «Мерседес» сполученням  «Кишинів – Москва», що прибув увечері, 16 грудня, у міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Могилів-Подільський».

Під час перевірки спільна прикордонно-митна оглядова група виявила під декоративною обшивкою салону автобусу дев’ять пакунків з лікарськими препаратами, що містять сильнодіючу речовину «метандієнон».

Зі схованки, улаштованої прямо над водійським сидінням, вартові кордону вилучили понад 150 флаконів, 120 ампул та поверх 10,5 тисяч пігулок анаболітичних препаратів різних найменувань молдавського виробництва.

Транспортний засіб та лікарські засоби вилучено і передано представникам УСБУ у Вінницькій області. 28-річного водія – громадянина Молдови затримано для надання пояснень. За незаконне перевезення товару на правопорушника чекає відповідальність за ст. 201 КК України «Контрабанда». Вартість вилучених медпрепаратів встановлюється.

                                                                                           Підготувала   Л.Катеринич


Державні інформаційні ресурси