Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Березня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Робоча нарада

16 Грудня 2015 р.

17 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Григоренко С.В. спільно з заступником голови районної ради  Слободянюком М.В. зібрали робочу нараду щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в новорічний період 2016 року.

В нараді взяли участь Іщук В.М., директор Могилів – Подільського держлісгоспу, Хібовський С.В., директор Могилів – Подільської філії «Райагроліс», Мельник В.П., заступник начальника міського відділу УМВС у Вінницькій області та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 На нараді скоординовано спільні дії щодо посилення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок, проведення рейдів з метою виявлення і затримання в установленому порядку осіб, що здійснили самовільні вирубки, здійснення контролю за правом провозу та продажу ялинок та забезпечення відпуску заготовлених ялинок за наявності пластикових маркувань зі штрих – кодом та спеціальним засобом кріплення маркування до стовбура ялинки. Також  працівниками лісових господарств району  організовано проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення про відповідальність за самовільні вирубки молодняків хвойних порід, згубний їх вплив на формування лісових насаджень.


Державні інформаційні ресурси