Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
06 Грудня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

РАЙОННИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ФОРУМ

01 Лютого 2018 р.

 

  Lifelong Learning – один з основних глобальних трендів в освіті наших днів. Навчання впродовж  життя в міру усвідомлення стає для кожного вчителя  пріоритетом  №1. Цього вимагає час, цього вимагає суспільство.

      Нові нормативні документи МОНУ змінюють світогляди педагогічних працівників і заставляють задумуватись над сенсом своєї продуктивності праці. І Концепція Нової української школи стала першочерговим  рушієм у зміні свідомості вчителя.

     Пройшов рік з часу затвердження даного документу Кабінетом Міністрів. Для вчителів освітніх закладів району було проведено цілу низку заходів, спрямованих на обговорення  Концепція Нової української школи, зокрема: тренінги, методичні об’єднання, засідання творчої групи та методичні студії.

Звичайно, перша скрипка у впровадженні  завдань Нової української школи належить вчителям початкових класів. Це їх називають агентами змін. Це їм був присвячений освітянський форум  теми «Нова українська школа – досягнення і перспективи».

   Форум відбувся на базі Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії  30 січня і об’єднав всіх небайдужих до становлення Нової школи: заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів 1-х класів, практичних психологів. На форум були запрошені та брали участь начальник відділу освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації Юрій Мельник, проректор  з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи КВНЗ   «Вінницька академія неперервної освіти» Галина Іваниця, методист  навчально-методичного    центру психологічної служби системи освіти  Вінницької області  Вікторія Козачишина.

     Форум відбувався в теплій доброзичливій атмосфері. До учасників Форуму в гумористичній формі звернулись учні Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії, які довели, що вони не байдужі до того, що робиться в освіті. Цікавими були виступи, практичні завдання. Дебютом з моделювання нових видів діяльності в Новій школі виступили  Мельник М.Б., вчитель Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії та Свідра Н.В., вчитель Юрковецької СЗШ І-ІІІ ступенів.

Заключним акордом Форуму була інтерактивна форма роботи з дорослими – панельна дискусія «Нове освітнє середовище: міф чи реальність», яку продемонструвала Мазур Л.І., методист РМК.

Важливості Форуму надала районна виставка вчителів «Нова школа-нове освітнє середовище», яку систематизувала та проаналізувала Мельник Т.В., методист РМК.

  Зустріч з освітянами закінчилась, і всі роз’їхались з установками про те, що ефективними у сучасній освіті є використання нових альтернативних освітніх практик, наприклад, ділових і навчальних ігор, тренінгів, квестів, проектної роботи, зустрічей із цікавими людьми та обмін досвідом. На згадку залишився колаж освітянських фото, який майстерно зробила Циренова В.М., вчитель початкових класів Хоньковецької СЗШ І-ІІІ ступенів.

 Дякуємо  всім педагогам  за участь у Форумі. Бажаємо  успіхів в реалізації завдань Нової української школи.

 

Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації


Державні інформаційні ресурси