09 Лютого 2023 р.

Привітання Юрія Яцука з Днем Соборності України

23 Січня 2023 р.

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: День Соборності України та 105- ту річницю проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Соборність невіддільна від державності, суверенітету і незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації.

Соборності була, є і залишиться національною цінністю українців. Вона передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

Від 2014 року Україна бореться за територіальну цілісність і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські регіони. Але всі захоплені території обов’язково будуть звільнені і Україна буде цілісною. Соборність – мета Перемоги.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ