Могилів-Подільська районна державна адміністрація
офіційний сайт
04 Жовтня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Привітали рятівників Могилів-Подільщини з нагоди їх професійного свята - Дня рятівника

15 Вересня 2023 р.

Напередодні Дня рятівника, який відзначають 17 вересня, начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук разом з міським головою Геннадієм Глухманюком привітали працівників служби цивільного захисту 12 ДПРЧ (м. Могилів-Подільський) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Від імені начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та від себе особисто очільник району привітав зі святом та подякував рятівникам за високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність та високу громадянську свідомість.

«У цей непростий для країни час, у війні з росією ваш внесок неоціненний. Ви допомагаєте боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на ваших плечах лежить місія з порятунку людей, розмінування територій, пошук постраждалих під завалами і збереження якомога більше життів» - зазначив Юрій Яцук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, мужність та самовідданість під час виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих рятівників очільник району нагородив грамотами районної військової адміністрації та районної ради.

 


Державні інформаційні ресурси