Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
27 Лютого 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Питання виконання заходів з мобілізації та ефективної співпраці обговорили в Ямпільській територіальній громаді

06 Лютого 2024 р.

На виконання завдань начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова сьогодні, начальник районної військової адміністрації ЮрійЯцук спільно зі своїм заступником Володимиром Рубанським та начальником відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної військової адміністрації Олегом Алєксєєвим, провели робочу зустріч з начальником 2 відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП Сергієм Костинчуком щодо виконання заходів з мобілізації та ефективної співпраці заради суверенітету і територіальної цілісності держави.

На зустрічі обговорили питання проведення заходів загальної мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Могилів-Подільського району.

«Продовжую наголошувати на важливості виконання поставлених мобілізаційних завдань. Війна триває. Хлопці на передовій воюють без відпочинку вже майже два роки, їх потрібно замінити. А для цього потрібно підготувати та навчити нових бійців. За результатами обговорення всіх питань поставив конкретні завдання та акцентував увагу на удосконаленні взаємодії РТЦК та СП та органів місцевого самоврядування» - зазначив очільник району.

Відвідав КНП «Ямпільська територіальна лікарня», де військовослужбовці проходять військово-лікарську комісію і отримують медичні консультації. Як зазначила голова військово-лікарської комісії Аліна Литвак наразі у них налагоджена співпраця з військовими частинами.


Державні інформаційні ресурси