Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
12 Грудня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

Основні напрямки роботи психологічної служби Могилів-Подільського району

03 Лютого 2016 р.

«Завжди майте мету і тоді ви досягнете вершини піраміди», під таким девізом 2 лютого 2016 року в актовій залі відділу освіти над вирішенням актуальних питань працювали фахівці психологічної служби району. 

У ході зустрічі відбулася нараду з таких питань:  ознайомлення з наказом «Про підсумки проведеного моніторингу з питання виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року органів управління освітою райдержадміністрацій»;  обговорення плану проведення Тижня психології та Тижня профорієнтації; підведення  підсумків  діяльності  психологічної  служби  району  за  І  семестр 2015-2016 н.р. та основні напрямки роботи психологічної служби району  на 2016 рік. 

Друга частина зустрічі передбачала засідання районного методичного об’єднання, в ході якого методист РМК Лариса Мазур підняла питання про професійно-творчу самореалізацію спеціалістів психологічної служби  ЗНЗ району. Практичні психологи та соціальні педагоги представили досвід впровадження інноваційних технологій та використання ІКТ   під час роботи. Ковальська С.А., практичний психолог Серебрійської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала досвід використання ІКТ при проведенні психодіагностики, Пастущак М.В., соціальний педагог Бронницької СЗШ І-ІІ ступенів поділилася досвідом використання мультимедіа у профорієнтаційній діяльності, Когут Н.М.,соціальний педагог Сугаківської СЗШ І-ІІІ ступенів у роботі з педагогами використовує технологію «Всесвітнє кафе», що має на меті створення майданчику для рефлексії отриманого досвіду, планування, напрацювання нових творчих ідей. Кріжевські В.І., Чіпак Т.Л., Сірич О.М. у своїх доповідях вказали на використання комп’ютерних ігр у корекційній роботі, створення мультфільмів, використання сюжетно-рольових казок, а також організація психологічної просвіти старшокласників з питань професійного самовизначення з використанням ігр-презентацій.

З метою створення передумови для проведення аналізу своїх власних можливостей, умов реалізації поставлених цілей, визначення шляхів і вибору інструментарію саморозвитку, Лариса Мазур провела з фахівцями психологічної служби тренінг особистісного зростання. Учасники тренінгу підсумували, що ними проведена велика внутрішня робота щодо самосприйняття, самоаналізу, самопізнання та саморозвитку.

 


Державні інформаційні ресурси