Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
02 Липня 2022 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Нагальні питання мешканців громади та вимушених переселенців розглянули під час виїзного прийому громадян у Якушинецькій громаді та Дашковецькому старостинському окрузі

23 Червня 2022 р.

23 червня відбувся виїзний прийом громадян керівництвом Вінницької РВА у Якушинецькій громаді та Дашковецькому старостинському окрузі. 

Основна мета  – це вирішення всіх нагальних питань місцевих мешканців та вимушених переселенців, аби вони почувалися максимально комфортно у громадах.  

За дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова виїзний прийом провели заступники керівника Вінницької РВА Юлія Олійник та Олена Футуймас. 

У зустрічі з громадянами взяли участь заступник голови Якушинецької сільської ради, директор районного центру зайнятості, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я, представники первинної ланки сімейної медицини  Якушинецької територіальної громади.

Представники влади та фахівці надали роз’яснення з приводу низки важливих питань внутрішньо переміщених осіб. 

Зокрема, людей цікавили такі аспекти як: муніципальне житло,  пільгові ліки, працевлаштування, вакцинація дітей за календарем щеплень та  укладення декларацій із сімейним  лікарем. 

Під час прийому вимушені переселенці подякували за організацію такої зустрічі, адже більшість питань,  які  їх турбували, вдалося вирішити одразу на місці.

Також у рамках виїзного прийому, представники районної влади надали необхідну гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам від Вінницького обласного гуманітарного штабу. 

Інформацію про виїзні прийоми громадян начальника Вінницької районної військової адміністрації Віталія Урдзіка  можна дізнатися на офіційному сайті та сторінці фейсбук Вінницької районної державної адміністрації, або звернувшись  за номером  67-01-93.

 


Державні інформаційні ресурси