Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
06 Червня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Начальник Вінницької районної військової адміністрації провів виїзні прийоми у Сутисківській та Тиврівській територіальних громадах

22 Червня 2022 р.

Для вирішення нагальних проблем людей на місцях за  дорученням начальника ОВА Сергія Борзова, начальник Вінницької РВА Віталій Урдзік разом із заступником Оленою Футуймас  21  червня  відвідали Сутисківську територіальну громаду та село  Шершні, де провели прийом громадян.

З метою оперативного вирішення проблем мешканців громади у прийомі громадян взяли участь голова Сутисківської територіальної громади Леонід Дідух, представник безкоштовної правової допомоги,  директор Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, представники соціального захисту населення, служби у справах дітей та головний лікар центру ПМСД.

Основні питання, з якими звертались люди стосувались працевлаштування, відшкодування коштів за комунальні послуги, заготівля дров для опалення та інше. Переважній більшості питань фахівцями було  надано змістовні роз'яснення та необхідна допомога мешканцям громади.

Окрім того, керівники району доставили сім’ям ВПО продуктові набори  від  Вінницького обласного гуманітарного штабу.

Виїзний прийом громадян  та осіб з числа внутрішніх переселенців Віталій Урдзік та його заступник Олена Футуймас провели і у Тиврівській територіальній громаді. Участь у виїзному прийомі взяли: головний лікар центру ПМСД, представники центру зайнятості, пенсійного фонду, безоплатної правової допомоги, соціального захисту та служби у справах дітей. Тому більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взято під особистий контроль начальника районної військової адміністрації.

Найбільше питань, з якими звернулись вимушені переселенці до представників влади стосувались працевлаштування, відшкодування коштів за комунальні послуги та заготівля дров для опалення та ін.  Фахівцями надано змістовні роз'яснення по цим питаннях. Одразу на місці було вирішено питання придбання пральної машини для родини з маленькими дітьми.  Також від  Вінницького обласного гуманітарного штабу сім’ям ВПО, що проживають у Тиврівській ТГ було доставлено продуктові набори.

Не залишились поза увагою керівників району родини загиблих військових.

«Ніякі слова не втамують Ваш біль, але ми безмежно вдячні нашим героям, що ціною свого життя відстоюють мир та свободу України, - звернувся до сімей загиблих Віталій Урдзік. – Ніщо не здатне компенсувати страшної втрати близької людини – чоловіка, сина, батька. Та найголовніше, що можна зробити для родин загиблих Героїв - зберігати пам’ять про їх подвиг».

Керівник району запевнив, що його двері завжди відкриті для них.

За дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, сім’ям загиблих були передані продуктові набори від Вінницького обласного гуманітарного штабу.

 


Державні інформаційні ресурси