Могилів-Подільська районна державна адміністрація
офіційний сайт
04 Жовтня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

На Вінниччині підготовлено 193 пункти незламності, - Сергій Борзов

23 Листопада 2022 р.

Як зазначив Начальник обласної військової адміністрації, головна мішень терористів – об’єкти української енергетики.

«Саме тому готуємося до різних сценаріїв. По всій області створені місця, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. – коментує очільник регіону. - Попри відключення електроенергії у таких Пунктах Незламності, незважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. Уже зараз підготовлено 193 Пункти Незламності. Буде більше».

В Україні є сайт, де кожен може знайти найближчий для себе Пункт Незламності (ПН) і має це вже зробити: nezlamnist.gov.ua

Начальник ОВА також наголосив, що за цим же посиланням представники бізнесу зможуть подати заявку для облаштування свого ПН.

«Також на інтерактивній мапі, окрім Пунктів Незламності, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті ви знайдете відповіді на всі актуальні питання щодо функціонування таких пунктів. Вони можуть залишити нас без світла і тепла, але не можуть залишити без гідності та свободи. Нас не зламати!» - підкреслив Сергій Борзов.


Державні інформаційні ресурси