Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
19 Червня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

На Вінниччині обговорили напрями можливої співпраці з французькою агенцією «Expertise France»

11 Червня 2024 р.

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна та її заступниця Тетяна Бондаренко зустрілися із менеджером проєкту Expertise France Артуром Ланглуа.

До зустрічі також долучилися членкиня постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Вікторія Родінкова та завідувач кафедри епідеміології Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова Дмитро Палій.

Учасники обговорили напрями можливої співпраці.

Expertise France - французьке агентство міжнародного технічного співробітництва уже реалізовує ряд проєктів в Україні.

Під час візиту до регіону представники організації поцікавилися питаннями, які пов'язані з захворюваністю на ВІЛ/СНІД, туберкульоз та супутніми інфекційними захворюваннями.

Йшлося також про нагальні потреби щодо епідеміологічної ситуації та лікування зазначених хвороб.

“Наша область завжди готова до співпраці з міжнародними партнерами. З часів пандемії COVID-19, ми спостерігаємо збільшення кількості випадків захворювання на туберкульоз та  ВІЛ/СНІД. Роки повномасштабного вторгнення та міграція людей в середині країни теж показують зростання кількості хворих, втім медична галузь регіону справляється з усіма викликами”, - зауважила Ольга Задорожна.


Державні інформаційні ресурси