07 Серпня 2022 р.

На Вінниччині обговорили актуальні питання медичної галузі, як однієї із найважливіших сфер воєнного часу

05 Серпня 2022 р.

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна спільно з начальником Інформаційно-аналітичного Центру медичної статистики області Василем Железняком зустрілися з головами територіальних громад.

Учасники онлайн зустрічі обговорили актуальні питання медичної галузі області.

Керівник профільного департаменту підкреслила, що під час війни співпраця закладів охорони здоров'я та влади на місцях є вкрай важливою.

“Медицина у воєнний час - одна із важливих галузей. З 24 лютого наша робота змінилася, адже ми з повністю цивільної медицини почали переходити на воєнні рейки. Кожна із ваших громад із обласного гуманітарного медичного хабу отримала неодноразово гуманітарну допомогу - медикаменти, розхідні матеріали, хтось отримав обладнання, функціональні ліжка.  І ми продовжуємо цю роботу. Голів територіальних громад також прошу звернути увагу на медичні заклади, які у вас є. Зараз нам як ніколи потрібно всім бути об’єднаними і працювати на нашу Перемогу”, - зазначила Ольга Задорожна.

Під час онлайн зустрічі начальник Інформаційно-аналітичного Центру медичної статистики Вінницької області Василь Железняк поінформував про зміни у законодавстві щодо удосконалення  надання медичної допомоги. Зокрема, він розповів про госпітальний кластер, особливості його визначення, а також про те, які госпітальні кластери планують створити у Вінницькому госпітальному окрузі.