Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
02 Липня 2022 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Кожен отримає необхідну допомогу та підтримку, - начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк під час виїзного прийому громадян

23 Червня 2022 р.

Сьогодні, 23 червня, черговий  виїзний прийом провів начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк. Разом зі своїми заступниками, а також за участю представників районного Управління соцзахисту населення, ГУ ПФУ у Вінницькій області, Томашпільського відділення обласного центру зайнятості, голови Томашпільської територіальної громади, працівників центру надання адмінпослуг та керівників закладів охорони здоров'я відвідали Томашпільську територіальну громаду.

Зі своїми питаннями до керівництва району та фахівців галузей також звернулися громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб. 

«Жодна родина не залишиться без уваги, кожна особа отримає допомогу та підтримку, кожне проблемне питання буде почуте та вирішене», - запевнив начальник РВА Олександр Гаврилюк, звертаючись до присутніх. 

На сьогодні у громаді проживає 2653 внутрішньо переміщених осіб, 928 з них – діти. 

Найбільш поширені питання, які прозвучали під час виїзного прийому, стосувалися несвоєчасного надходження коштів грошової допомоги на проживання, коштів грошової допомоги від міжнародних фондів, подвійної реєстрації ВПО (в соціальній громаді та в додатку ДІЯ), працевлаштування ВПО, якість надання медичних послуг та інших напрямків. 

Усі звернення були зафіксовані, тож будуть передані виконавцям для опрацювання та вирішення. Більшість порушених питань виїзного прийому були оперативно вирішені на місці, решта - взяті під особистий контроль начальником РВА.

Також керівником району та заступниками від Вінницької обласної військової адміністрації було передано 160 продуктових наборів 143 родинам внутрішньо переміщених осіб, переважна більшість яких мають недостатнє матеріальне забезпечення та потребують систематичної уваги і допомоги з боку місцевої влади.

Виїзні прийоми на місцях триватимуть і надалі з метою гарантування безпечних та комфортних умов перебування у громадах Вінниччини тих громадян, які були змушені залишити свої домівки через російську агресію.

 

  •  

Державні інформаційні ресурси