Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
22 Квітня 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Юрій Яцук відзначив подяками українських добровольців

14 Березня 2024 р.

Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги. Сьогодні начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук разом зі своїм заступником Володимиром Рубанським привітав військовослужбовців з територіальних громад району з Днем українського добровольця та відзначили їх вагомий внесок у зміцненні суверенітету та захисту держави.

Від імені начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та від себе особисто очільник району привітав добровольців та вручив подяки за особисту мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня українського добровольця.

«Кожен з нас — доброволець: це ті, хто поповнив ряди ЗСУ, хто став до лав територіальної оборони, хто всіляко допомагає захисникам, кожна людина, яка залишилася в Україні та працює на своєму фронті. Це і медики, і волонтери, і рятувальники, і вчителі, і аграрії, і представники бізнесу, і працівники комунальної сфери, і сфери харчування та побуту тощо. Бо без тилу й нашої з вами допомоги військовим було б дуже складно. Дякуємо кожному хто робить свій внесок у Перемогу!» - зазначив Юрій Яцук.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

Слава ЗСУ!

 

 


Державні інформаційні ресурси