Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
22 Квітня 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Юрій Яцук провів робочу нараду з питань соціального захисту сімей Захисників, Захисниць та внутрішньо переміщених осіб

02 Квітня 2024 р.

Сьогодні начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук провів робочу нараду з питань соціального захисту сімей Захисників, Захисниць та внутрішньо переміщених осіб, яка відбулась за участю його заступника Світлани Антонюк, голів територіальних громад району, керівників управлінь, відділів та служб районної військової адміністрації.

За дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, систематично в РВА проводяться такі наради, задля забезпечення інформування населення про можливу підтримку.

Поінформували про основні показники діяльності очолюваних структур:

- Про забезпечення соціальних виплат Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області, ( пільги на тверде паливо та скраплений газ, комунальні послуги для учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих) доповіла заступник начальника Головного управління ПФУ у Вінницькій області, начальник відділу обслуговування громадян №13 – Людмила Рабей.

- Начальник управління соціального захисту населення районної військової адміністрації – Сніжана Гаврилюк довела до присутніх інформацію щодо

соціального захисту сімей Захисників та Захисниць району, а також соціальний захист внутрішньо переміщених осіб.

- Про взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо реалізації активних програм державної служби зайнятості повідомила Наталя Єріна - начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями

- Інна Ткач заступник директора, начальник відділу кар’єрного консультування Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості представила презентацію послуг та активних програм зайнятості для ВПО, УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

- Щодо напрямків діяльності сервісного офісу у справах ветеранів Могилів-Подільської міської ради доповіла Вікторія Піскун– керівник сервісного центру.

Завершуючи захід очільник району підкреслив важливість спільних зусиль виконавчих гілок влади для створення повноцінної та ефективної системи соціальної підтримки сімей Захисників, Захисниць та внутрішньо переміщених осіб. «Ця зустріч є кроком до покращення якості життя тих, хто ризикуючи своїм життям став на захист нашої країни» - зазначив Юрій Яцук.

 

 


Державні інформаційні ресурси