Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
21 Квітня 2024 р.

Інформаційна зустріч в рамках проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування»

03 Квітня 2024 р.

Сьогодні, за дорученням начальника районної військової адміністрації Юрія Яцука, його заступник Світлана Антонюк взяла участь в інформаційній зустрічі в рамках проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування», яку презентував Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА та Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Участь у заході взяли внутрішньо переміщені особи з Могилів-Подільської та Мурованокуриловецької громад району, які переїхали з інших регіонів і знаходяться в пошуку роботи та роботодавці.

Фахівці проєкту представили програму з підтримки мікробізнесу, а також розповіли про можливість безкоштовного навчання новим професіям і підвищення кваліфікації.

Важливою частиною проекту є допомога людям у пошуку роботи за спеціалізацією чи отримання нових навичок. Під час індивідуальної консультації кар’єрний радник розробляє робочий план разом з людиною та розповідає про подальші кроки.

Найближчим часом планується проведення курсів з перекваліфікації:

- водіїв автотранспортних засобів (категорії «СЕ», «С», «D»),

- перукарів,

- агентів з постачання,

- бухгалтерів.

«Програма з підтримки мікробізнесу – це грантова підтримка домогосподарств, які постраждали через війну в Україні. Допомога здійснюється як для розвитку нового бізнесу, так і для відновлення джерела прибутку. 60 найкращих бізнес-ідей будуть відібрані для фінансової підтримки протягом 2024 року" – розповіла координатор проекту Оксана Додон.

Для охочих розвивати власний бізнес, відкриється набір на курс «Мікропідприємництво, написання Грантових Заявок».

Якщо бажаєте стати учасником одного з напрямків проєкту Вінницької обласної організаці Товариства Червоного Хреста України, звертайтесь за адресою: м.Вінниця, вул.Грушевського,12. : +38 097 214 81 83.

Червоний Хрест Вінницької Області