Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
27 Вересня 2022 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Економіка під час війни швидко відновлюється на нових майданчиках і працює: сплачує податки і заробітну плату працівникам, зміцнюючи державу та наближаючи Перемогу! - Сергій Борзов

22 Вересня 2022 р.

У рамках робочого візиту на Вінниччину народний депутат України Олена Шуляк у супроводі начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та народної депутатки Ірини Борзової відвідали сьогодні підприємство ТОВ «Фруктона-ВН», яке спеціалізується на вирощуванні та переробці ягід, фруктів імає сертифікат «Органік стандарт». 
Також в рамках поїздки оглянули релоковані підприємства, що входять до складу торгово-промислового холдингу «UBC Group» (Ukrainian Beer Company), провідного світового лідера з виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів.

Директор ТОВ «Фруктона-ВН» Сергій Українець провів екскурсію потужностями підприємства та розповів гостям, про сучасне сортувальне обладнання бельгійського виробництва, яке ретельно відбирає некондиційні та пошкоджені ягоди, тим самим забезпечуючи високу якість готової продукції та відповідність міжнародним стандартам. Заморожування, сортування, пакування, зберігання, транспортування – всі процеси відбуваються з суворим дотриманням вимог міжнародної системи якості, що пов’язана з безпекою харчових продуктів. Керівники підприємства залучають до співпраці фермерів, яким пропонують не лише здавати стиглу продукцію, а й замовляти її заморозку. Продукцію підприємства охоче купують для молочної, кондитерської промисловості, виробників соків та консервів.

Олена Шуляк поцікавилась процесом переробки свіжої продукції на підприємстві, яке працює за принципом повного циклу: від вирощування фруктів і ягід – до продуктів, готових на продаж.

Оглянули гості і сучасний холодильний комплекс ТОВ «Фруктона-ВН» з потужними камерами і можливостями шокового заморожування.

Також Олена Шуляк відвідала релоковані підприємства торгово-промислового холдингу «UBC Group». Директор підприємства «ГрінКул», яке входить до складу UBC Group, Валентин Коваленко зазначив, що український холдинг UBC Group є світовим лідером у галузі холодильної техніки та промо-продуктів. Компанія працює на ринку понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors. Валентин Коваленко ознайомив гостей з виробничими потужностями, відмітивши, що організація виробництва тут – це зразок повного сприяння держави та місцевої влади для збереження економіки під час війни.

«Економіка України під час війни швидко відновлюється на нових майданчиках і працює: сплачує податки, заробітну плату працівникам цим самим зміцнюючи державу та наближаючи Перемогу!», – підкреслив Сергій Борзов. Очільник області також відмітив, що за програмою уряду на Вінниччину релоковано 40 підприємств. До речі, 12 – вже повернулися в рідні міста та відновили роботу на старих локаціях.


Державні інформаційні ресурси