Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
22 Квітня 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Центр менеджменту болю з елементами телемедицини запрацює у Подільському регіональному онкоцентрі

02 Квітня 2024 р.

У Подільському регіональному онкоцентрі відкриють Центр менеджменту болю з елементами телемедицини.

На базі Северинівської лікарні відновного лікування, яку нещодавно приєднали до Подільського регіонального центру онкології, відкриють 20 стаціонарних ліжок паліативної  та 65 ліжок реабілітаційної допомоги.

Про роботу онкологічної служби йшлося під час онлайн зустрічі «Діалог для змін: Спільна стратегія для подолання онкології». Директор ПРЦО Сергій Перегончук, спілкуючись з громадськими організаціями, підкреслив: «Рак - це не вирок! Наша мета - навчити людей жити з цим діагнозом. Наші фахівці їдуть у громади, аби максимально наблизити послугу до пацієнта. Маємо спільно напрацювати Стратегію для подолання онкології, ми відкриті до діалогу».

До зустрічі також долучилася директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна. Вона розповіла про підтримку регіонального онкоцентру з обласного бюджету та про те, яку допомогу надаватиме держава. Зокрема, ПРЦО сподівається на постачання нового МРТ та КТ.  Продовжує діяти  Програма медичних гарантій НСЗУ.

«Ми переживаємо важкі часи, і, звісно, що це відображається на здоров’ї наших людей. Як результат, маємо збільшення кількості онкологічних захворювань. Держава поставила в пріоритет ранню діагностику таких хвороб, і ми активно працюємо у цьому напрямку. Люди з онкологією мають зрозуміти, що життя триває, і рак - не вирок. Ми відкриті до пропозицій та співпраці», -  прокоментувала Ольга Задорожна.


Державні інформаційні ресурси