Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Вересня 2022 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Багато областей беруть приклад саме з Вінниччини - застосовуючи кращі практики, напрацьовані тут,- Олена Шуляк під час візиту до регіону

22 Вересня 2022 р.

22 вересня  на Вінниччині з робочим візитом перебуває народний депутат України Олена Шуляк. В офіційній зустрічі взяли участь Начальник ОВА Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова, заступники Начальника обласної військової адміністрації

 Основними темами  народної обраниці з керівництвом Вінницької ОВА стало обговорення суспільно-економічної ситуації в регіоні, релокація  підприємств та робота з ВПО.

«Для мене Вінниччина - це регіон, який найкраще працює з переселенцями від самого початку війни,- зауважила Олена Шуляк. - Багато наших областей брали приклад саме з Вінниччини –  застосовували кращі практики, напрацьовані тут. Сьогодні говоритимемо про релокацію, матимемо зустрічі з керівниками підприємств аби об’єднати зусилля по всій країні і допомагати підприємцям. Є військовий фронт, а є  економічний, отже бізнес має працювати і сплачувати податки».

Під час зустрічі Начальник ОВА Сергій Борзов поінформував про життя області в умовах воєнного стану. Зазначивши, що Вінниччина прийняла найбільшу кількість переселенців : «Понад 181 тисяча українців переїхали до нас.  Допомагаємо їм почати нове життя тут. Дехто втратив все - дім, роботу, рідних…І в кожного є свої потреби. На 10% збільшилась кількість жителів області. А значить і навантаження - насамперед, на медичну і соціальну служби»,- зауважив очільник ОВА.

«Вінниччина – аграрний край, тож завданням нашої області є «прогодувати не лише вінничан, а всю Україну, ще й Європу», - додав Сергій Борзов.

У свою чергу, Перший заступник начальника ОВА Наталя Заболотна більш детально розповіла про роботу з вимушеними переселенцями. Про відновлення об'єктів інфраструктури, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів Вінниччини, поінформував заступник Начальника ОВА Олександр Піщик.

Зокрема, посадовець розповів про плани по відновленню Площі Перемоги, Будинку офіцерів та будинку побуту "Ювілейний", де  внаслідок ракетного удару 14 липня найбільше постраждало цивільних людей (28 загиблих). Мова йшла також про інші об'єкти області, що постраждали від ракетних ударів рашистів.

Про організацію роботи на Вінниччині підприємств, релокованих із регіонів  активних бойових дій, інформував учасників зустрічі заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький.

У подальшу програму візиту Олени Шуляк на Вінниччину включено огляд, разом з очільником області Сергієм Борзовим та народними депутатами України Іриною Борзовою, кількох підприємств, зокрема й релокованих.

 


Державні інформаційні ресурси