09 Лютого 2023 р.

24 Січня 2023 р.

24 січня 2023 року відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших, в рамках проведення Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Могилів-Подільського району у 2022-2023 навчальному році, в якому визначились переможці та призери. Взяло участь 4 територіальні громади.
Для оголошення результатів до учасників змагань звернувся заступник начальника Могилів-Подільської районної військової адміністрації Володимир Рубанський.
За підсумками змагань:
юнаки:
І МІСЦЕ – команда Ямпільської ТГ;
ІІ МІСЦЕ – команда Могилів-Подільської міської ТГ;
ІІІ МІСЦЕ – команда Муровано-Куриловецької ТГ.
IV МІСЦЕ – команда Вендичанської ТГ
дівчата:
І МІСЦЕ – команда Ямпільської ТГ;
ІІ МІСЦЕ – команда Могилів-Подільської міської ТГ;
ІІІ МІСЦЕ – команда Муровано-Куриловецької ТГ.
????За підсумками суддівської колегії, перемогу серед юнаків та дівчат вибороли учні Ямпільської міської територіальної громади.
????Срібло серед юнаків та дівчат дісталося командам Могилів-Подільської територіальної громади.
????Третіми стали юнаки Муровано-Куриловецької територіальної громади, та дівчата.
Команда юнаків Вендичанської ТГ отримали подяку за участь.
Усі призери були нагороджені відповідними грамотами.
???? Команди юнаків та дівчат Ямпільської міської територіальної громади будуть представляти Могилів-Подільський район на обласних змаганнях у м.Вінниця.
Дякуємо адміністрації навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4-ліцей м. Могилева-Подільського за створення умов для проведення змагань, за якісну та кваліфіковану роботу суддівської бригади та Єкименку Геннадію за високий рівень організації змагань.