Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
19 Липня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

21 листопада відбудуться планові вибухи на Коржівському родовищі будівельного каменю

20 Листопада 2023 р.

До уваги мешканців Тульчинського району!

21 листопада у проміжку часу між 12.00 та 18.00 на Коржівському родовищі будівельного каменю ТОВ «Грабовецький гранкар’єр», яке розташоване в селі Грабовець Тульчинського району, буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.

З метою попередження населення про проведення вибуху підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт:

• Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;
  • Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;
  • Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

Мешканців Тульчинського району просимо взяти цю інформацію до уваги та зберігати спокій.

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації