Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

19 вересня на Писарівському родовищі гранітів відбудуться планові вибухи

18 Вересня 2023 р.

До уваги мешканців міста Вінниці, Вінницького та Хмільницького районів!

19 вересня у проміжку часу між 09.00 та 17.00 на Писарівському родовищі гранітів ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління», яке розташоване в селі Писарівка Хмільницького (колишнього Калинівського) району буде проведено вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.

З метою попередження населення про проведення вибуху підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт:

• Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;
  • Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;
  • Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

Вінничан та мешканців Вінницького і Хмільницького районів просимо взяти цю інформацію до уваги та зберігати спокій.

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації