Могилів-Подільська районна державна адміністрація
офіційний сайт
09 Грудня 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

29 Травня 2020 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                                             Проект

 

 

 

 

 

від “ __   ”  ___________2020 р.                                                                            №_____

 

Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)

 

 

Керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 20, пунктом 1 частини першої статті 39 та часиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статтями 7, 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами), наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14 травня 2007 року за № 499/13766 ( із змінами), та з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції, зобов’язую:

 

  1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути), що додаються.

 

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту апарату районної державної адміністрації  подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального  управління Міністерства юстиції у Вінницькій області(м. Хмельницький).

 

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але  не раніше дня його офіційного оприлюднення.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                       М.І.Гоцуляк

 

 

                                                                                   

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

     Розпорядження голови

     райдержадміністрації

                                                                                     ___ ______ 2020 року № ____

 

 

 

 

 

 

 

Умови

конкурсу з перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах, загального користування, що не виходять за межі  території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)

 

 

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів  на автобусних маршрутах, загального користування, організатором перевезень на яких є райдержадміністрація (далі- Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року № 499/13766 (зі змінами та доповненнями) і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.

 

2. Організатором з проведення конкурсу з перевезень пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району є Могилів-Подільська районна державна адміністрація Вінницької області (далі – Організатор).

 

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 та інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

 

4. Терміни у цих Умовах вживаються в значені, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

 

5. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, Організатора та перевізників-претендентів.

 

6. Об'єктом конкурсу є приміський автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, які входять до визначеного Організатором переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що визначені у додатку.

 

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування має відповідати таким критеріям:

1) забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, яки зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року № 499/13766 (зі змінами та доповненнями) на приміських маршрутах автобусів категорій М2 та М3 Клас автобусів на приміських маршрутах -  А В І, II, III;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за тезнічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю, відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

 

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 

  1. Мінімальна кількість автобусів на маршруті – 2 (основний та резервний), мінімальна кількість місць для сидіння – 21. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів,яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

          Автомобільний перевізник – переможець конкурсу повинен самостійно забезпечувати перевезення.

 

  1.  Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

 

          11. На кожному об’єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менш одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

12. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів- зобов’язань щодо оновлення парку автобусів,які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять       характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п'яти років.

          13. Додаткові умови конкурсу.

Автомобільні перевізники для забезпечення належної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов’язані відповідати вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

До додаткових Умов належить:

- екіпірувати транспортні засоби відповідними логотипами автомобільних перевізників;

- забезпечувати наявність однотипної форми одягу (світла сорочка та темна краватка) для водіїв автобусів у весняний, літній та осінній період;

- забезпечувати перевезення пасажирів за розпорядженням  голови районної державної адміністрації  у випадку ліквідації наслідків аварій, проведення загальнорайонних заходів;

- укласти із суб’єктами господарювання, які забезпечують прибирання тротуарів та доріг в населених пунктах району відповідні договори щодо прибирання під’їзних карманів до автозупинок у зимовий період та міжсезоння;

- перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або облаштувати у заявлених транспортних засобах – GPSсистеми для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту;

- організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські внутрішньо обласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю  та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2020 року та до 50 відсотків – з 1 січня 2021 року;

- транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату, а також передбачити можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

14. Організатор перевезень не пізніше десяти робочих днів з дня опублікування свого рішення про результати конкурсу на офіційному вебсайті укладає з переможцем конкурсу договір згідно з обов’язковими та додатковими  умовами конкурсу, наданими перевізником-претендентом.

 У разі письмової відмови перевізника-претендента, який став переможцем конкурсу з перевезення пасажирів , від укладення з організатором перевезень договору, такий договір укладається з перевізником-претендентом, який зайняв друге місце.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін до 5 років. У разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

15. Перевізник зобов’язаний здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

16. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

 

Додаток до «Умов конкурсу з перевезення

 пасажирів на приміських автобусних

маршрутах загального користування, що не

 виходять за межі території Могилів-

Подільського району (внутрішньорайонні

маршрути)»

 

 

   ТАБЛИЦЯ МАРШРУТІВ ПО МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНУ

 

                                                     

№ п/п

Назва маршруту

км.

Періодичність виконання перевезень

Час відправлення з АС

Час відправлення з населеного пункту

1

2

3

4

5

6

1

Тропове – Могилів-Подільський

37

3; вт., чт., пт, нд.

12-40, 16-40, 15-40

6-30, 15-30, 14-30

 

2

Могилів-Подільський АС - Серебрія

14

11 щоденно

6-00, 6-50, 7-30,

 8-30, 10-50, 12-00, 13-00, 14-00, 15-00, 16-10, 17-45

6-30, 7-10, 8-00, 9-00, 11-20, 12-30, 13-30, 14-30, 15-30, 17-00, 18-15

3

Могилів-Подільський АС – Садківці, Суботівка

29

2; вт., чт., нд.

6-00, 13-00

7-00, 14-00

4

Могилів-Подільський АС – Яруга, Оленівка, Бандишівка

21/35

4; вт., чт., сб., нд.

5-20, 8-50, 11-00, 13-00

6-20, 9-40, 12-00,

13-30

5

Могилів-Подільський АС - Бернашівка

50

вт., чт., пт., нд.

12-00

5-45

6

Сугаки – Могилів-Подільський АС

29

3 вт., чт., сб., нд.

6-00, 13-00, 16-30

11-00, 15-00, 18-00

7

Могилів-Подільський АС - Григорівка

20

3 вт., чт., сб., нд.

6-20, 12-20, 16-20

8-00, 14-00, 18-00

8

Могилів-Подільський АС - Мервенці

28

2;  вт., чт., нд.

5-00, 12-00

6-00, 13-00

9

Могилів-Подільський АС - Лядова

20

2;  вт., чт., нд.

7-00, 10-30

7-30, 11-10

10

Могилів-Подільський АС - Серебрія

14

11 щоденно

6-30, 7-10, 8-00,

9-00, 10-15, 11-30, 12-30, 13-30, 14-30, 15-30, 16-45

6-50, 7-30, 8-30, 9-30, 10-40, 12-00, 13-00, 14-00, 15-00, 16-00, 17-45

11

Могилів-Подільський АС - Сліди

35

2;  вт., чт., сб.

5-30, 13-00

6-30, 14-00

12

Могилів-Подільський АС - Яришів

18

8; щоденно

6-20, 7-30, 8-45,

10-10, 11-20, 13-00, 15-00, 17-30

7-00, 8-05, 9-25,

10-45, 11-55, 13,35, 15-35, 18-00

13

Могилів-Подільський АС – Яструбна ч/з Сл. Яришівська

27

2; вт., чт., нд.

6-40, 12-15

7-30, 13-05

14

Могилів-Подільський АС - Юрківці

20

12; щоденно

6-05, 7-25, 9-40,

 11-40, 13-30, 14-55, 16-30;

5-15, 6-35, 8-30,

 10-30, 12-40

6-45, 8-10, 10-20,

12-30, 14-10, 15-40, 17-10;

5-55, 7-20, 9-45,

 11-10, 13-20

15

Могилів-Подільський АС - Шлишківці

15

2;  чт., нд.

7-25, 13-00

8-00, 13-35

16

Могилів-Подільський АС – Нижній Ольчедаїв

33

4; вт., чт., сб., нд.

5-30, 7-30, 11-00, 13-00

6-30, 8-30, 12-00,

14-00

17

Могилів-Подільський АС – Новомикільськ ч/з Садки

37

2;  вт., чт., нд.

4-30, 12-30

6-00, 14-00

18

Могилів-Подільський АС – Озаринці, Борщівці. Конева. Садова

27

2;  вт., чт., сб., нд.

5-10, 12-00

6-30, 13-20

19

Могилів-Подільський АС - Кремінне

19

2; вт., чт., сб., нд.

6-10, 13-00

7-00, 13-40

20

Могилів-Подільський АС - Нагоряни

30

2

5-25, 13-50

7-00, 15-30

21

Могилів-Подільський АС - Жеребилівка

33

2

6-00, 12-50

7-10, 14-00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Державні інформаційні ресурси