07 Серпня 2022 р.

Надання допомоги ВПО міжнародними організаціями

22 Липня 2022 р.

Відповідно до постанови КМУ №457 від 16 квітня 2022 р. «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України», передбачається можливість надання підтримки у вигляді грошових виплат, шляхом надання допомоги міжнародними організаціями.

Хто може отримати грошову допомогу?

Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.

Які документи та дані знадобляться для заповнення заявки?

Збір даних передбачає надання вами відомостей про себе та членів сім’ї (дітей та недієздатних осіб), а саме:

• ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;
  • РНОКПП (ІПН)
  • Паспорт громадянина України, ID-картка, Посвідка на постійне або тимчасове проживання, Свідоцтво про народження дитини;
  • Адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання;
  • Ваш номер телефону;
  • IBAN (необхідний для виплати допомоги на рахунок).

Як здійснюється виплата допомоги?

Платформа єДопомога збирає заявки на допомогу та за запитом Міжнародних організацій передає переліки заявників на допомогу за запитуваною категорією.

Ким здійснюється виплата допомоги?

Міжнародними організаціями.

Як швидко обробляється заявка на виплату?

Після того, як Міжнародна організація приймає рішення щодо фінансування визначеної категорії заявників на допомогу, відповідальні особи передають переліки заявників на допомогу. Міжнародна організація обробляє заявки згідно власних внутрішніх положень.

Куди звертатись для уточнення статусу заявки?

Ви можете дізнатись статус вашої заявки на цьому ж сайті.

Як дізнатись про нарахування виплати?

Вказавши IBAN вашого рахунку, ви можете самостійно перевірити надходження коштів на рахунок.