Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
28 Травня 2024 р.
Герб України Прапор України Режим високої контрастності

Пасажирські перевезення

ІНФОРМАЦІЯ про приміські автобусні маршруті загального користування, що не виходять за межі території району

ТАБЛИЦЯ МАРШРУТІВ ПО МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)"

Протокол № 1 "Про засідання конкурсного комітету проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Могилів-Подільського району"

Оголошення Могилів-Подільської райдержадміністрації щодо прийняття пропозицій від перевізників щодо відкриття та організації роботи маршрутів м. Могилів-Подільський – м. Ямпіль, смт Муровані -Курилівці – м. Могилів –Подільський

Розпорядження №108 від 08.04.2021р. "Про розірвання договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування"

Протокол №1 "Засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)"           Продовження протоколу №1

 

Державні інформаційні ресурси