Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
27 Лютого 2024 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Пасажирські перевезення

ІНФОРМАЦІЯ про приміські автобусні маршруті загального користування, що не виходять за межі території району

ТАБЛИЦЯ МАРШРУТІВ ПО МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)"

Протокол № 1 "Про засідання конкурсного комітету проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Могилів-Подільського району"

Оголошення Могилів-Подільської райдержадміністрації щодо прийняття пропозицій від перевізників щодо відкриття та організації роботи маршрутів м. Могилів-Подільський – м. Ямпіль, смт Муровані -Курилівці – м. Могилів –Подільський

Розпорядження №108 від 08.04.2021р. "Про розірвання договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування"

Протокол №1 "Засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути)"           Продовження протоколу №1

 

Державні інформаційні ресурси