Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
02 Лютого 2023 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

На базі Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування працює кабінет гінекологічної допомоги жінкам, які постраждали внаслідок гендерно зумовленого насильства

06 Січня 2023 р.

Користуватися послугами кабінету можуть місцеві жительки або внутрішньо переміщені жінки, які постраждали від гендерно зумовленого насильства та потребують медичної і психологічної допомоги. Зазвичай саме медичні працівники стають першими, до кого звертаються жінки, які постраждали від сексуального та інших форм насильства. Тож основа діяльності кабінету – раннє виявлення прихованих випадків насильства, превентивні заходи щодо їх можливого повторення, надання вчасної медичної допомоги, координація і перенаправлення постраждалих до надавачів інших необхідних послуг.

Кабінет працює за адресою: вул. Полтавська, 89/2.

Переваги кабінету:

  • зручне розташування на базі окружної лікарні, окремий доступний вхід;
  • професійний лікарський персонал, який пройшов навчання з медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства;
  • допомога – цілолодобова, конфіденційна, безкоштовна;
  • сучасне інклюзивне медичне обладнання (зокрема, спеціалізоване гінекологічне крісло-трансформер для огляду маломобільних жінок);
  • препарати й засоби для захисту репродуктивного здоров'я, профілактики статевих інфекцій та ВІЛ/СНІДу.

Кабінет обладнаний Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.

Протягом трьох місяців у громаді триватиме інформаційна кампанія, яку впроваджуватиме громадська організація «Оріана-Світ», регіональний партнер УЖФ, щоб якомога більше мешканок/ців області та громади дізналися про кабінет та за потреби скористалися їхніми послугами.


Державні інформаційні ресурси