Могилів-Подільська районна державна (військова) адміністрація
офіційний сайт
21 Квітня 2024 р.

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

10 Жовтня 2016 р.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 10 червня 2016 року оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій.
Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:
1.    Стимулювання економічної активності, створення робочих місць.
2.    Об’єднання територіальних громад.
3.    Центри надання адміністративних послуг.
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.
З питання участі у конкурсі можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/ та за телефонами: (044)303-99-16, (044)590-47-76.