17 Грудня 2018 р.

При Могилів-Подільській райдержадміністрації сформовано громадську раду

07 Квітня 2016 р.

07 квітня  за участю голови районної державної адміністрації Олега Китасюка відбулось засідання  установчих зборів з формування складу громадської ради при Могилів – Подільській районній державній адміністрації.

Олег Китасюк у своєму зверненні  до присутніх представників інститутів громадянського суспільства району зазначив про необхідність залучення громадськості до співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, як  необхідної  запоруки прозорості та більшої ефективності їх діяльності, опираючись на досвід  країн ближнього зарубіжжя, зокрема Польщі, де використовують різноманітні форми взаємодії з громадянським суспільством, особливо на місцевому рівні, тому що саме там влада найбільш наближена до населення, з яким повинна тісно та плідно співпрацювати.

За інформацією голови ініціативної групи, Чувашової Т.М., затверджено склад громадської ради, до якого входять 27 представників інститутів громадянського суспільства, діяльність яких торкається  різних сфер життєдіяльності   Могилів – Подільському району.

Відповідно порядку денного було обрано  управління громадської ради при Могилів – Подільській райдержадміністрації у кількості 5 осіб:

голова - Фомінов О.І. ( голова громадської організації «Щит воля громади»)

заступник голови – Чвартацький О.О.( заступник голови місцевого осередку (управління Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з  корупцією та організованою злочинністю» у Вінницькій області).

секретар – Чувашова Т.М.( начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації).

члени управління: Козак І.М. (голова громадської організації «Наддністрянська пасіка»)

Мельничук Л.І. ( голова Могилів – Подільської районної організації

Спілки ветеранів Афганістану ( Воїнів – інтернаціоналістів)

Кубаль П.Г. ( голова Могилів – Подільської районної організації

Ветеранів України Вінницької області)

Затверджено Положення про громадську раду при Могилів – Подільській районній державній адміністрації з урахування пропозицій щодо внесення змін в  окремі положення.