12 Грудня 2019 р.

Основні напрями співпраці райдержадміністрації з громадськими організаціями по національно-патріотичному вихованню обговорювались на розширеному засіданні Громадської ради

21 Березня 2018 р.

Громадські організації обговорили питання національно-патріотичного виховання на Могилів-Подільщині.

20 березня за участю голови райдержадміністрації Олега Китасюка відбулось розширене засідання громадської ради при Могилів-Подільській райдержадміністрації. Зустріч пройшла у приміщенні Могилів-Подільського монтажно-економічному коледжі, де зібрались представники громадських організацій, керівники районних відділів і структур з питань економіки, освіти, служби безпеки.

Засідання розпочали з приємної місії. Голова райдержадміністрації Олег Китасюк вручив грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної ради  Буркоту Василю Онуфрійовичу - добровольцю, учаснику бойових дій в зоні АТО за мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня українського добровольця.

Основні напрямки співпраці виконавчої влади з громадськими організаціями з питань національно-патріотичного виховання молоді окреслив голова райдержадміністрації Олег Китасюк. Олег Іванович запросив членів громадської ради до конструктивної роботи, подякував за небайдужість та активну громадську позицію. Підкреслив, що усі структурні підрозділи райдержадміністрації готові допомагати громадським організаціям, надавати методичну допомогу з різних питань.

Голова громадської ради, керівник громадської організації «Щит воля громади» Олександр Фомінов представив звіт про діяльність  Громадської ради. Зазначив, що громадські організації беруть активну участь у житті району, долучаються до спортивно-масових заходів, самостійно влаштовують змагання з різних видів спорту. З інформацією про свою діяльність виступили голова районної ради ветеранів Петро Кубаль, керівник громадської організації «ВГО Автоєвросила» Олександр Склярук.  Роз’яснення з приводу надання земельних ділянок учасникам бойових дій надав начальник Могилів-Подільського бюро правової допомоги Петро Ласкус. Начальник відділу економіки Наталя Косарчук інформувала присутніх про участь громадських об’єднань в різноманітних конкурсах та грантах.

У завершенні засідання члени громадської ради домовились й надалі проводити інформаційно-просвітницькі та виховні заходи з питання національно-патріотичного виховання молоді.

З нагоди 74-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників учасники зустрічі поклали квіти до пам’ятника.