24 Травня 2018 р.

Громадська рада при Могилів-Подільський райдержадміністрації зібралась для вирішення актуальних питань

21 Листопада2016

Голова районної державної адміністрації Китасюк О.І. взяв участь в черговому засіданні Громадської ради при Могилів – Подільській районній державній адміністрації. На порядку денному засідання розглядались ряд важливих питань, що стосуються діяльності районних громадських організацій та об’єднань.

З питанням щодо нових вимог в податковому законодавстві стосовно неприбуткових організацій та необхідності приведення у відповідність установчих документів виступила головний державний ревізор – інспектор ОДПІ Мережко І.В., яка надала роз’яснення щодо вимог та термінів подання звітності.

Заступник начальника Могилів – Подільського бюро надання безоплатної правової допомоги Савіцька Л.М. розповіла про питання, з якими часто звертаються громадяни за отриманням безоплатної юридичної допомоги та звернулась до представників громадських організацій долучатись до співпраці з Бюро, укладаючи відповідні меморандуми.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Косарчук Н.О. проінформувала присутніх про проекти, які реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, перспективи участі громадських організацій у  конкурсах на отримання грандів та звернулась до присутніх голів громадських організацій активніше долучатися до розробки відповідних програм та пропонувати їх  на розгляд районної державної адміністрації для подальшого затвердження на Міжвідомчій комісії.

Голова громадської організації «Подільська регіональна організація учасників бойових дій, антитерористичних операцій «Захист» Павлик. І..А. ознайомив присутніх з проектом Меморандуму про співпрацю, який має на меті об’єднати зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування,   із залученням партнерів з числа підприємств, закладів, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців  до співпраці  для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, спрямованої на захист прав та забезпечення соціальних гарантій, передбачених законодавством України.