17 Січня 2018 р.

Голова райдержадміністрації провів зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства району

18 Жовтня2016

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, 18 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Олег Китасюк провів зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства району та членами громадської ради при районній державній адміністрації.

Відкриваючи засідання Олег Іванович нагадав присутнім про низку урядових заходів із спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг; із енергозбереження, зокрема мова велася про Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла.

Фахівці газового господарства та електромереж, кожен відповідно до компетенції, підготували кваліфіковані роз’яснення щодо принципів формування тарифів на природний газ та електропостачання, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації надано детальну інформацію щодо нововведень та порядку надання населенню субсидій С.Гаврилюк, а начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Т.Чувашова підкреслила роль ІГС у роз'яснювальній роботі серед членів свої організцій щодо втілення в життя урядових програм.