16 Січня 2018 р.

Розпорядження "Про затвердження графіків особистого прийому громадян та особистого виїзного прийому громадян у районній державній адміністрації"

Розпорядженя від  14.03. 2017 р.№ 65 "Про затвердження графіків особистого прийому громадян та особистого виїзного прийому громадян у районній  державній адміністрації".

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити графік особистого прийому громадян головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації, що додається.
  2. Затвердити графік особистого виїзного прийому громадян головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації, що додається.
  3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 26.02.2015 року № 47 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян та особистого виїзного прийому громадян у районній державній адміністрації» та розпорядження голови райдержадміністрації від 10.03.2016 року № 51 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.02.2015 року № 47» визнати такими, що втратили чинність.
  4. Контроль за виконанням цього  розпорядження залишаю з собою.

Голова

районної державної адміністрації                                           О.І. Китасюк

розпорядження голови

від 14.03.2017р. №65

ГРАФІК

особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником голови, заступником голови

та керівником апарату районної державної адміністрації

Китасюк О.І.  –  голова районної державної адміністрації   - четвер

Григоренко С.В. – перший заступник голови                     - вівторок

районної державної адміністрації

Гоцуляк М.І. –  заступник голови районної                        - середа

Косенко М.С. – керівник апарату районної                       - п’ятниця

Час особистого прийому громадян з 8.00 до 12.00 год.

Запис на прийом проводиться начальником загального відділу та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації.

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                       М.С. Косенко

розпорядження голови

від 14.03.2017р. №65

ГРАФІК

Особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником голови, заступником голови

та керівником апарату районної державної адміністрації

Китасюк О.І.  –  голова районної державної адміністрації   - 2-ий, 4-ий

вівторок місяця

Григоренко С.В. – перший заступник голови                     -  1-ий, 3-ий

районної державної адміністрації            четвер місяця

Гоцуляк М.І. –  заступник голови районної                        - 2-га, 4-та

державної адміністрації                               п’ятниця місяця

Косенко М.С. – керівник апарату районної                       - 1-ий, 3-ий

державної адміністрації                            понеділок місяця

Час особистого прийому громадян з 9.00 до 11.00 год.

Організація проведення та попередній  запис на особистий виїзний прийом проводиться начальником загального відділу та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації.

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                 М.С. Косенко