01 Жовтня 2020 р.

Про результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в РДА

28 Вересня 2016 р.

Могилів – Подільська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» – завідувача сектором фінансового забезпечення-головного бухгалтера , категорії «В»-спеціаліста сектору фінансового забезпечення Могилів – Подільської  районної державної адміністрації, оголошений розпорядженням голови Могилів – Подільської районної державної адміністрації від 16.08.2016 року № 85-рк та розміщений 16.08.2016 року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби – завершено.

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, інформуємо:

1. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектором фінансового забезпечення-головного бухгалтера Могилів – Подільської  районної державної адміністрації,  стала ІВАНЕНКО Юлія Казимирівна, яка набрала загальну кількість балів  – 7,83.

2. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста сектору фінансового забезпечення  Могилів – Подільської  районної державної адміністрації ,стала БУДЗЯК Наталія Петрівна, яка набрала загальну кількість балів  – 7,83.