Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
17 Січня 2018 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Телефонний довідник Могилів-Подільської районної державної адміністрації

Телефонний довідник структурних підрозділів  Могилів-Подільської районної державної адміністрації, міськрайонних підприємств, установ та організацій.

 

              ПОСАДА

Прізвище, ім’я та по батькові

Телефони

службовий

1

2

3

Голова районної державної адміністрації

КИТАСЮК

Олег Іванович

факс 6-82-05

6-62-05

Перший заступник голови райдержадміністрації

ГРИГОРЕНКО

Сергій Владиславович

6-80-35

Заступник голови райдержадміністрації

ГОЦУЛЯК

Михайло Іванович

6-62-06

  Керівник апарату

райдержадміністрації

КОСЕНКО

Майя Степанівна

 

 

6-81-50

АПАРАТ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ організаційної роботи

Начальник відділу

ШИБІНСЬКИЙ

Сергій Володимирович

6-63-10

Головний спеціаліст

САВКОВА

Марія Борисівна

6-63-10

Головний спеціаліст

ЛУЦИК

Таїсія Миколаївна

6-63-10

Загальний  відділ та роботи із зверненнями громадян

Начальник

КОЛЕСНІК

Ольга Олександрівна

6-66-24

Головний спеціаліст з питань контролю

КИРИЛЮК

Наталія Григорівна

6-80-77

Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян

ЯЦЕНТЮК

Наталія Петрівна

6-66-24

Секретар керівника

ЯЦЕНТЮК

Юлія Олександрівна

6-80-63

Сектор фінансового забезпечення

Завідувач сектором - головний бухгалтер

ІВАНЕНКО

Юлія Казимирівна

6-77-10

Спеціаліст

БУДЗЯК

Наталя Петрівна

6-77-10

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту

 

МОРОЗ

Лариса Вікторівна

 

Відділ ведення  Державного реєстру виборців

Начальник відділу

СОБКО

Наталія Євгенівна

6-66-45

Головний спеціаліст

РУНКОВСЬКИЙ

Сергій Олександрович

6-63-20

Провідний спеціаліст

ЛАСКУС

Антоніна Дмитрівна

6-63-20

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Завідувач сектору

ЧУВАШОВА

Тетяна Миколаївна

6-52-36

Головний спеціаліст

МАЛАХОВА

Наталя Віталіївна

6-52-36

  Сектор з питань персоналу апарату райдержадміністрації
Завідувач сектору

МОКІЙ

Євгенія Миколаївна

6-80-08
Провідний спеціаліст

СЕМЕНОВА

Леся Валентинівна

6-80-08

Головний спеціаліст-юристконсульт                       ПАВЛИК Ігор Анатолійович                                                                                  

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

ПРИМАЧЕНКО

Ірина Петрівна

6-72-20

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації

ДОМІНІШЕН

Валерій Броніславович

6-72-20

Завідувач господарством

ДЕНИСЮК

Сергій Павлович

6-77-10

Прибиральниця

БУДЯК

Лариса Іванівна

 

Прибиральниця

КОЗАК

Марія Іванівна

 

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ УПРАВЛІНЬ, ВІДДІЛІВ ТА ІНШИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 Назва управлінь, відділів РДА

Прізвища, ініціали

Службовий

Управління агропромислового розвитку

Начальник управління

КОЗАЧОК

Василь Миколайович

 

6-35-04

Заступник начальника

БУЧАЦЬКИЙ

Григорій Іванович

6-35-04

Головний спеціаліст

ПОЦІЛУЙКО

Анатолій Володимирович

6-35-04

Головний спеціаліст

ШЕНДЕРОВСЬКА

Людмила Анатоліївна

6-35-04

Управління Держземагенства у Могилів - Подільському районі

Начальник

ГУЛЬКО

Лідія Василівна

6-25-01

 

 

 

 

 

 

Фінансове управління

Начальник

 

ЧІЧІРКО

Іван Петрович

6-72-08

Заступник начальника

ГОМЕНЮК
Олег Леонідович

6-77-17

Відділ економіки

Начальник

КОСАРЧУК

Наталія Олексіївна

6-57-00

Головний спеціаліст

КУХАРЧУК

Оксана Олександрівна

6-57-00

Головний спеціаліст

БУДЯК

Мирослава Ігорівна 

 

Головний спеціаліст-адміністратор

СТОЙЛОВ

Володимир Петрович

6-57-40

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури

  В. о.начальника відділу

РОЖОК
Ігор Васильович

 

Головний спеціаліст 

КРАВЕЦЬ

Тетяна Іванівна

6-55-18

 

 

 

Спеціаліст

ШЕВЧУК

Наталія Володимирівна

6-58-07

Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору

 

 

Головний спеціаліст

ОЛОНЦЕВА
Надія Костянтинівна

6-53-86

Управління соціального захисту населення

Начальник

ГАВРИЛЮК
Сніжана Петрівна

6-47-47

 

Заступник начальника

КУЖЕЛІВСЬКА
Лариса Іванівна

6-63-62

Директор районного територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

ПОДВІЯНЮК

Володимир Миколайович

6-44-80

6-54-58

Заступник директора

ВАСИЛИК

Надія Володимирівна

6-44-80

 

 

 

 

                                                                                   Відділ освіти

Начальник

МЕЛЬНИК

Юрій Іванович

6-27-61

Головний спеціаліст

СІЧКАР

Оксана Миколаївна

 

 

 

 

Сектор фізичної культури та спорту

 

ЮРЧЕНКО

Ігор Васильович

6-66-67

Архівний відділ

Начальник

УЖИЦЬКИЙ

Андрій Вікторович

6-80-15

Трудовий архів

В.о.директора

РУДНИЦЬКА

Ірина Григорівна

6-80-00

Бухгалтер

МАКАРОВА

Олена Володимирівна

 

Сектор культури та туризму

Завідувач сектору

ХУХЛЕЙ

Лариса Василівна

6-62-10

Головний спеціаліст

МЕЛЬНИКОВА

Світлана Василівна

6-62-10

 

Директор районного Будинку культури

НОВІЦЬКИЙ Микола Максимович

 

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді

Начальник 

ЯЦУК

Юрій Володимирович

6-62-28

Завідувач сектору опіки,піклування та усиновлення

СОБОЛЬСЬКИЙ

Андрій Васильович

6-64-43

 

 

 

 
Головний спеціаліст 

ГРИГОР'ЄВА

Оксана Василівна

6-64-43

Відділ державної реєстрації

Начальник

АНЦУТ

Олександр Анатолійович

6-23-66

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

ТАВАЛІКА

Ольга Миколаївна

6-23-66

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

СЛОБОДЯНЮК

Алла Михайлівна

6-64-50

 Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

АНТОНЮК

Світлана Іванівна

6-65-85

 Районна рада організації ветеранів України

Голова ради

КУБАЛЬ

Петро Григорович

6-67-84

 Засоби масової інформації

Редакція газети «Слово Придністров’я»

ЗНАК

Лариса Василівна

6-62-17

Районна телерадіомовна компанія “Об’єктив”

КОЛЕСНИК

Людмила Миколаївна

6-45-64

 

Районна рада

Посада

Прізвища, ініціали

Телефони

Службовий

Мобільний

Голова районної ради

СІРАНТ

Володимир Володимирович

6-53-27

 

Заступник голови районної ради

СЛОБОДЯНЮК

Михайло Васильович

6-82-62

 

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

ТРАЧУК

Володимир Павлович

 

6-52-00

 

Завідувач організаційним відділом

ДУДИК

Лариса Андріївна

 

 

6-62-72

Консультант

ПОГОРІЛО

Віктор Петрович

6-63-51

Консультант

МАЛЬОВАНА

Ангеліна Ігорівна

6-62-72

Завідувач юридичним сектором виконавчого апарату районної ради

ЧЕРКАС

Руслан Миколайович

6-82-62

Начальник загального відділу

ЛУК'ЯНЧУК

Віталіна Анатоліївна

6-55-80

Начальник фінансово-господарського забезпечення,

головний бухгалтер

КОЛОМІЄЦЬ

Поліна Федорівна

6-55-80

Завідувач сектором з питань комунальної власності

ВОДЗІНСЬКА

Олена Петрівна

 

6-62-72

Секретар керівника, оператор комп’ютерного набору

ДЗЮБА

Тетяна Петрівна

6-63-51

 Завідувач сектором з питань контролю і моніторингу виконання районних програм

 

ШЕСТОПАЛОВА

Юлія Миколаївна

6-63-51

СПИСОК КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ

Могилів-Подільська місцева прокуратура

Керівник

КРАВЧЕНКО

Євгеній Григорович

6-74-25

Заступник прокурора

ЦВІГУН

Богдан Олександрович

6-56-61

Міжрайвідділ  УСБ України у Вінницькій області

Начальник 

ЛЯХОВ Олександр Володимирович

6-79-74

( тел/факс) 

Черговий МРВ

 

6-75-68

Могилів-Подільський відділ поліції ГУ Національної поліції України у Вінницькій області

Начальник,

полковник

ЖУЧКОВСЬКИЙ

Валерій Павлович

6-46-24

6-48-24

черговий 

 

6-52-02

Могилів-Подільський районний відділ Управління  державної міграційної служби

Начальник паспортного стола

ДОНЧЕВСЬКИЙ

Віктор Миколайович

6-64-14

Начальник відділу міграції

ЖЕРЕБНЮК

Микола Миколайович

 

Міжрайонний відділ управління захисту економіки у Вінницькій області

Начальник 

ШЕЙНОВ

Владислав Станіславович

 

Могилів-Подільське відділення ВРЕВ ДАІ УМВС у Вінницькій області

Начальник

НЕГАЙ

Юрій Валентинович

6-02-86

6-11-08

 

 

 

 

 

 

Могилів-Подільський об’єднаний міський військовий комісаріат

Комісар

ЛУНГОЛ

Валентин Михайлович

6-70-16

6-60-77 черг.

 

 

 

 

Начальник Могилів-Подільського прикордонного загону 

 

ВАСИЛИК

Юрій Борисович

 

6-08-39

6-06-39

ком. 6-13-66

Військова частина А-0753, майор с.Серебрія

СТАНКЕВИЧ

Валерій Анатолійович

76-5-06

76-5-07

Військова частина А-1808,

 

ПАНТУС

Петро Володимирович

 

Служба цивільного захисту у м.Могилів-Подільський та Могилів-Подільському районі

Начальник

КУСНЯК

Валерій Вікторович

6-62-43

 

Могилів-Подільська виправна колонія №114

 Начальник, майор

ПЕТРИК

Дмитро Михайлович

37-6-19

6-44-37

Перший заступник, майор

ДІДИК

Сергій Іванович

 

37-6-19

Міськрайонний суд

Голова суду

Приймальна  6-80-62

ЛИСЕНКО

Тетяна Юріївна

6-80-54

Суддя

ЖИКЕВИЧ

Тетяна Броніславівна

6-63-81

Суддя

ЯСІНСЬКИЙ

Юрій Анатолійович

6-77-83

Начальник виконавчої служби     

 

6-81-36, 6-65-81    

 

 

 

             

 

Державна об"еднана податкова інспекція ( ОДПІ)

В.о.начальника

ЛУЦКЕВИЧ
Елла Іванівна

6-26-48    

Приймальна

Марина Русланівна 

6-33-16, факс 6-35-40

 

Могилів-Подільське об'єднане Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Начальник

РАБЕЙ Людмила Григорівна

6-38-42

Заступник начальника

СТЕЦЮК Марина Анатоліївна

 

6-21-54

Заступник начальника

РЕМОРОВА Тетяна Семенівна

6-35-05

Управління державної Казначейської служби України у Могилів-Подільському районі

та м. Могилів-Подільський

Начальник

КУЛЬЧИЦЬКА Алла Володимирівна

6-81-44, 6-55-87

6-64-86, 6-45-18

Заступник начальника

ЧАЙКУН Ольга Миколаївна

6-57-29

Банки

Відділення Вінницької обласної дирекції АППБ «Аваль»

ЦЕРКОВНА
Лариса Валеріївна

6-72-82

Відділення №263 Ощадбанку України

БРІК Дмитро Васильович

6-40-92

Відділення Вінницької філії КБ “Приватбанк”

ТЕТРИЧУК Роман Васильович

6-82-32, 6-64-05, 6-07-76

„Правекс-банк”

ЛАТИШОВА Олена Ігнатівна

6-82-50, 6-61-28

Укргазбанк

ЛОМАТІНА Ольга Вікторівна

6-54-01, 6-63-33

Міжрайонне бюро технічної інвентаризації

ЦИБУЛЬСЬКИЙ Юрій Миколайович

6-27-30

Митний пост „Дністер”

 Начальник митного поста

ЛУКІЯНОВ Олег Вікторович

6-63-80

6-73-24

6-73-43

Заступник

ВЕЛИЧКО Анатолій Михайлович

Черговий

 

КУ «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування»

Головний лікар

МИКОЛЮК

Василь Васильович

6-53-25

прийм. 6-47-99

Заступник головного лікаря

 АНДРІЄВСЬКА

 Валентина Омелянівна

6-53-49, 6-52-59, 6-82-24

Заступник головного лікаря

 

6-65-34, 6-67-34, 6-44-76

Районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги

В.о. головного лікаря

ЦИБУЛЬЧАК

Євгенія Артемівна

6-36-90

Швидка

Головний лікар

БЛОЩИНСЬКА

Людмила Михайлівна

6-43-52

Відокремлений структурний підрозділ Могилів-Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень 

Завідуючий 

 

СОКОЛОВСЬКИЙ Володимир  Денисович

6-39-86

Управління Держпродспоживслужби у  Могилів-Подільському районі

Начальник управління

ВУСАТИЙ

Іван Іванович

6-39-86

6-29-74

6-58-85

                                                       Міськрайонний центр зайнятості

Начальник

ЯЦУРА

Микола Іванович

6-48-43 

Заступник  начальника

ТКАЧ

Інна Євгенівна

6-54-31

                                                             Міськрайвідділ статистики

Начальник

БУРДЕНЮК

Валентина Петрівна

6-42-06

6-26-97

                                                                           Райком профспілки

Райком профспілки працівників агропромислового комплексу

ХРУСТОВСЬКА

Валентина Степанівна

6-36-77

 

 Відділення ВД фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві

 

Начальник

СНІСАРЧУК

Михайло Михайлович

6-66-06

6-54-32

Міжрайонна виконавча дирекція фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Начальник

ЗАВАЛЬНЮК

Ірина Вікторівна

6-44-82

6-46-50

 Могилів-Подільські електромережі       

Начальник

 КИРИЛІН

Роман Григорович

6-54-28

Приймальна

 

6-69-30

Заступник з технічних питань

ХАСЮК

Сергій Валерійович

 

Диспетчер

 

6-60-30

 Станційна лінійна дільниця № 4 РТУ № 243 м. Шаргород Вінницької  філії ПАТ «Укртелеком»

Начальник

ТОКАРЧУК

Іван Сергійович

6-44-14 

Центральне відділення поштового зв’язку м. Могилів-Подільський

Начальник

 

6-69-35

 

 

Могилів-Подільське районне споживче товариство. Голова правління

НАРОЛЬСЬКА

Світлана Дмитрівна

6-76-14

6-54-76 

 

 

 

 

 

 

Могилів-Подільський держлісгосп директор

головний лісничий

ІЩУК

Віктор Миколайович

ХОМИЧ 

Олександр Іванович

6-51-12

Могилів-Подільська філія  “Райагроліс” директор

лісничий

ХІБОВСЬКИЙ

Сергій Володимирович

КОЛІСНИК

Олег Володимирович

6-51-20

Філія Могилів-Подільська ДЕД ДП “Вінниця – облавтодор”, начальник

Головний інженер

ОВЕРЧУК

Василь Борисович

КУЗЬМЕНКО

Петро Дмитрович

36-4-36, 36-4-37

  Філія  “Могилів-Подільський  райавтодор” ДП “Вінницький облавтодор”, начальник

БУРИК

Анатолій Васильович

6-54-98, 6-77-24

6-37-24, 6-77-33 факс

Газове господарство

начальник

БОЙКО

Сергій Дмитрович

6-57-62

ВАТ Могилів-Подільський “Молокозавод”

СИРІТКА

Валентин Іванович 

6-36—20

ТОВ «Могилів-Подільське «Зернотранс»

ТАРАН

Петро Антонович

6-80-44

ВАТ «Могилів-Подільський «Міжрайагротехсервіс»

ЄФРЕМОВ

Микола Михайлович

92-6-37

Страхова компанія „Провідна”

СЕНЧИШИН

Олександр

6-65-19

Районне відділення Національної страхової компанії “Оранта”

СЕМЧУК

Сергій Миколайович

6-63-41

Вендичанський цегельний завод

ДУДИК

Ігор Юрійович

 

ДП «Юрковецький спиртзавод

ІВАНЮК

Валерій Ананійович

34-7-17

Вендичанський паливний склад

ХІБОВСЬКИЙ

Сергій Сергійович

32-3-85, 32-5-85

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж

 

6-25-61,6-28-50

Могилів-Подільський медичний коледж

КОРДОН

Володимир Михайлович

6-52-94,6-71-07

Могилів-Подільський монтажний технікум

МЕТЬ

Іван Миколайович

6-41-90, 6-32-45

Могилів-Подільський машинобудівний завод

ОРЛОВ

Юрій Миколайович

6-50-57,

6-51-56

АТП 10508

КОВАЛЬОВ

         Володимир Васильович

6-06-00,6-04-00

ПП „Анна”

ФЕДОРОВ

Григорій Григорович

 

ПП „Преда-ком”

МЕЛЬНИЧУК

Іван Іванович

 

Інспектор з праці

ОНУФРІЙЧУК

Любов Миколаївна

6-48-41

 

СЛОБОДЯНЮК

Анатолій Петрович

6-82-23

Яришівський інтернат

ГОЛОТА

Віктор Якович

35-1-90

35-2-83

Список селищного, сільських голів та секретарів рад

Селищна, сільські ради

Прізвища, ініціали

Службовий

 Вендичанська селищна     (смт.

Вендичани, Борщівці, Підлісне, Тарасівка)

Крижанівський Анатолій Іванович

Гуджол Яна Миколаївна

32-1-42

32-2-31

Бандишівка

Антонюк Микола Миколайович

Ганжа Олена Павлівна

33-6-03

 

 Бернашівка

Пипик Валентина Павлівна

Кримняк Мар’яна Миколаївна

36-3-44 

 

Бронницька (Бронниця, Григорівка,

Н-Григорівка, Оленівка, Криштофіївка)

 

Касько Ольга Василівна

38-6-31

 Грушанська (Грушка, Садки, Вільно,

Сл.-Шлишковецька)

Татаровський Юрій Вікторович

Григораш Надія Григорівна

33-5-44

 

Жеребилівська (Жеребилівка, Іракліївка)

Багрій Володимир Васильович

Гапчук Людмила Петрівна

34-4-31

Карпівська

Колун  Тетяна Іванівна

ОлійникТетяна  Василівна

        37-6-37

Козлівська (Козлів, Липчани, Нагоряни )

Сафтюк Микола Іванович

Устяник Наталя Вікторівна

36-1-42 

36-1-45

Конівська (Конева,   Садова )

Хомрійчук Володимир Михайлович

Добрянська Лариса Миколаївна

33-7-42

33-7-31

 Кремінська

Ципков Сергій Миколайович

Ананійчук Галина Іванівна

38-4-18

Кричанівська

Шевчук Олександр Анатолійович

Нагибайло Віра Володимирівна

31-5-42

 

 Кукавська (Кукавка, Ломозів, Н-Ольчедаїв )

Скрипник Микола Дмитрович

Осельська Ніна Петрівна

34-2-21

 Мервинецька

(Мервинці, Новомикильськ )

Дідур Павло Володимирович

Спринчинат Ольга Миколаївна

 

38-1-42

 Немійська

Безмещук Петро Олександрович

Віннічук Олександр Сергійович

36-5-63

 

 Озаринецька

Козлан Тетяна Петрівна

Коняга Тетяна Іванівна

31-6-42

31-6-18

 Пилипівська (Пилипи, Петрівка, Шлишківці)

Ляшко Олександр Сергійович

Кравчук Лілія Миколаївна

33-2-32

Серебрійська

Будяк Олег Григорович

Тодорчук Наталія Василівна

37-2-42 

37-2-37

 

Серебринецька

(Серебринець, Грабарівка )

Фрасинюк Іван Васильович

Майструк Тетяна Миколаївна

34-1-42

 

 Сказинецька (Сказинці, Коштуля, Воєводченці)

Власик Світлана Миколаївна

Волошина Оксана Анатоліївна

37-6-42

 

 

Слідянська

Максимчук Ірина Миколаївна

Берчій Лідія Яківна

31-1-42

31-1-31

Суботівська (Суботівка, Садківці )

Рудий Павло Миколайович

Блажевська Надія Михайлівна

38-2-27

38-2-57

 Сугаківська

Сахарук Іван Іванович

Мецак Наталія Анатоліївна

   31-2-42

31-2-31

 

Тропівська

Гаврищук Тетяна Олександрівна

Коршун Ольга Андріївна

31-4-42

Хоньковецька

Побережник Сергій Іванович

Хухлей Тетяна Григорівна

36-3-42

 Юрковецька

Кухарчук Олександр Володимирович

Ткач Олена Григорівна

34-6-53

 Яришівська

(с.Яришів, Лядово )

Гнатюк Ніна Анатоліївна

Дмитрук Любов Василівна

35-1-47

Ярузька

(с. Яруга, Івонівка )

Левицька Зоя Олександрівна

Ситнікова Марія Анатоліївна

38-2-42

38-2-31

 Слобода-Яришівська

Яцура  Сергій Іванович

Марусяк Тетяна Григорівна

35-6-42

 

 

Державні інформаційні ресурси