28 Жовтня 2021 р.

Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України «Про очищення влади» Юркевича В.В.

25 Лютого 2019 р.

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Могилів –Подільська районна державна адміністрація інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

з.п

ПІБ

Посада

Дата початку перевірки

Юркевич Василь Васильович

Кандидат на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору автоматизованої обробки інформації

25.02.2019р.

Управління соціального захисту