28 Жовтня 2021 р.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Юркевича В.В.

18 Квітня 2019 р.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”,

затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, управлінням соціального захисту населення Могилів-Подільської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Юркевича Василя Васильовича, (персональні дані) та претендує на зайняття посади головного спеціаліста сектору автоматизованої обробки інформації в управлінні соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації.

Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, копія ідентифікаційного номеру, сторінок паспорту громадянина України, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018рік, а також інших документів.

Запити про надання відомостей щодо Юркевича В.В. надсилалися до Міністерства юстиції  України, Могилів – Подільської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області.

За результатами розгляду запитів Міністерство юстиції  України, Могилів – Подільська об’єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомили:

1. За вказаними параметрами пошуку в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» - інформація відсутня.

2. Державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Вінницькій області запити про надання відомостей про Юркевича В.В. надсилалися до Державної авіаційної служби України, Державного агентства земельних ресурсів, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Головного управління Держспоживслужби у Вінницькій області.

Щодо Юркевича В.В. перевіркою встановлено:

- відсутність майна (майнових прав) на рухоме майно;

• повітряні судна  не зареєстровані;
  • відсутність значних пакетів акцій (10% і більше статутного капіталу);
  • морські та річкові судна не зареєстровані;
  • відсутність нерухомого майна;

Станом на 03.04.2019р. не отримано повної відповіді від Державного агентства земельних ресурсів Головного управління Держспоживслужби у Вінницькій області.

3. У декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік Юркевичем В.В. вказано достовірні відомості  щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права).

3. Вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Юркевича В.В. за 2018 рік, набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, одержані із законних джерел.

За результатами  проведеної перевірки встановлено, щодо Юркевича В.В. заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» - не застосовуються.

Підстава: висновок Головного управління Державної фіскальної служби У Вінницькій області №10861/9/02-32-13-03 від 03.04.2019р.

ПІБ

Посада

Дата початку перевірки

Дата завершення перевірки