06 Грудня 2021 р.

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Яцука до Дня Гідності та Свободи

19 Листопада 2021 р.

Революція Гідності назавжди розділила сучасний етап державотворення нашої країни на «до» та «після».

Минуло вісім років з часу тих буремних, вкрай трагічних та водночас величних подій.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні , які пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                                                     Юрій ЯЦУК