01 Жовтня 2020 р.

Жертовна любов рятує світ

14 Вересня 2020 р.

Як часто у своїй професійній діяльності соціальний працівник зустрічається із несправедливістю, стражданням, самотністю. Світ, що пронизаний формальністю, егоїзмом та лицемірством часто не залишає шансів, бажання та сил для дітей, що опинились наодинці у боротьбі із життєвими бурями.

За певних обставин маленька та тендітна дівчинка залишилась зовсім сама, без підтримки, материнської турботи, друзів і рідних, залишилась із болючими спогадами та багажем досвіду, якого і дорослому несила тримати всередині. Дівчинка майже втратила надію, затягнула болючі рани шарами байдужості і недовіри до оточуючого світу. І все ж є люди, які у своїй діяльності керуються безумовною любов’ю до дітей, щирим та самовідданим служінням, які з’являються в той момент, коли вони в них є найбільша потреба.

Спеціалісти Могилів – Подільського центру соціальних служб не змогли залишитись байдужими і, протягом тижня перебування дитини у дитячому відділенні районної лікарні, надавали, як психологічну підтримку, так і матеріальну, не полишаючи дівчинку наодинці з сумними думками і у той самий час шукаючи дитині нову сім’ю.

І саме таким рятівним колом стала поява у житті дівчинки Лариси Муржак, яка прийшовши у холодну лікарняну палату і подивившись у глибокі карі очі, вже не змогла залишитись осторонь.  Так за сприянням Могилів – Подільського районного центру соціальних служб ще одна дитина знайшла рідних у прийомній сім’ї Муржаків із с. Хоньківці. Сподіваємось, що любов, прихильність та турбота змінять життя нашої дорогої дівчинки та принесуть спокій і радість її невинному дитячому серцю.

Могилів-Подільський

районний центр соціальних служб