17 Грудня 2018 р.

Здійснення державного контролю за додержанням законодавства щодо виплати заробітної плати-головне питання засідання спеціальної робочої групи

09 Жовтня 2018 р.

09.10.2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Гоцуляка Михайла Івановича відбулося чергове засідання робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері  зайнятості населення.

В засіданні взяли участь представники Могилів-Подільського Об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, управління статистики у Могилів-Подільському районі, управління соціального захисту населення,  міськрайонного центру зайнятості, Могилів Подільської ОДПІ, фінансового управління, управління Держпраці у Вінницькій області, управління регіонального розвитку.

Головне питання заходу - здійснення державного контролю за додержанням законодавства про своєчасну і не нижче визначеного державою мінімального розміру виплати заробітної плати, вирішення проблем, пов’язаних з недотриманням суб’єктами господарської діяльності  вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати, використанням праці найманих працівників без укладання трудових угод, несплатою ними належних сум податків до бюджету та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Підвівши підсумки вирішено вивчити стан використання робочої сили підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності та господарювання, розташованих на території Могилів-Подільського району.