15 Вересня 2019 р.

Затверджено суму компенсації за безкоштовні перевезення пільговиків

11 Липня 2019 р.

11 липня заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк провів засідання комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.

В ході засідання присутні розглянули звітність трьох перевізників та доведені управлінням соціального захисту населення розрахунки сум компенсації за червень в розрізі одинадцяти приміських автобусних маршрутів.

За результатами обговорення прийнято рішення спрямувати  на відшкодування понесених приватними підприємцями збитків на семи автобусних маршрутах 15,3 тис. грн., щодо решти чотирьох маршрутів вирішено фінансування тимчасово призупинити.