28 Лютого 2021 р.

Заступник голови райдержадміністрації Юрій ЯЦУК взяв участь у п'ятій сесії Вендичанської селищної ради VIII скликання

23 Лютого 2021 р.

Заступник голови районної державної адміністрації Юрій ЯЦУК та начальник управління правового забезпечення та співпраці з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Іван ЧІЧІРКО, 23 лютого, взяли участь у п'ятій сесії Вендичанської селищної ради VIII скликання.

На засіданні депутати розглянули низку важливих питань , необхідних для функціонування територіальної громади:

• внесено зміни до рішення  «Про селищний бюджет на 2021 рік»;
  • розглянуто питання щодо акту приймання-передачі Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг);
  • внесено зміни до діючої структури виконавчих органів Вендичанської селищної ради;
  • затверджено склад комісій з питань прав захисту дитини та з питань прийняття майна, прав та обов’язків у селищній раді та ін..

Головний лікар КНП «Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Є.Цибульчак проінформувала про Програму «Охорона здоров’я» на 2021 рік та про створення мережі медичних пунктів тимчасового базування.

За підсумками роботи депутатського корпусу по всіх питаннях порядку денного прийнято позитивні рішення, які тепер потребують подальшого та якнайшвидшого виконання.